Producent: Taurus
Model: Taurus WGJ-S FIT 250L
0.00zł

~~
Opis produktu, Wymiennik c.w.u. Taurus WGJ-S FIT z pojedynczą wężownicą 250L pionowy

 

Stojące bojlery na ciepłą wodę Taurus WGJ-S w wersji FIT, to najwyższy komfort ciepłej wody użytkowej dla mieszkań, domów jednorodzinnych, warsztatów, itp. Idealnym źródłem do zasilania w ciepło, jest piec wodny dowolnego typu, pracujący zarówno w układzie zamkniętym jak i otwartym. Konieczne jest przy tym odpowiednie zabezpieczenie instalacji grzewczej wg aktualnych przepisów.

Stalowy korpus wymiennika zabezpiecza nakładana wysokotemperaturowo emalia tytanowo-ceramiczna, która tworzy szklistą powłokę wewnątrzną. Dodatkowa, wbudowana anoda magnezowa, której działanie opiera się na różnicy potencjałów elektrochemicznych materiału zbiornika i anody, ogranicza negatywne czynniki rdzewne do minimum.

Pojedyncza spiralna wężownica zastosowana w tym modelu zasobnika, pozwala szybko ocieplić wodę użytkową. Izolację termiczną urządzenia, stanowi styropianowa pianka polistyrenowa, na stałe nałożona na zasobnik, i osłonięta estetyczną powłoką ze skaju.

 


Atuty wymiennika pionowego Taurus WGJ-S :
◾48 miesięcy gwarancji producenta na zbiornik
◾Wykorzystanie jednej wężownicy spiralnej jako źródła energii grzewczej, o dużo większej powierzchni grzewczej i wydajności, od wężownicy podwójnej typu "U".
◾Zbiornik ciśnieniowy na wodę użytkową wykonany z wysokogatunkowej blachy stalowej pokrytej warstwą emalii ceramicznej.
◾Wykonana z grubej warstwy pianki polistyrenowej o grubości 70mm izolacja termiczna.
◾Estetyczna obudowa korpusu wykończona skayem lub tworzywem.
◾Antykorozyjna emalia ceramiczna wypalana w temp. 850 ºC oraz anoda magnezowa wymieniana w gestii użytkownika co 18 m-cy.
◾Możliwość ogrzewania wody za pomocą opcjonalnie zainstalowanej grzałki elektrycznej, z ułatwioną regulacją temperatury ciepłej wody użytkowej za pomocą termostatu w zakresie 25 do 75ºC.*

 


*  grzałka elektryczna nie wchodzi w skład zestawu